KONST / Litografier / Färglitografi 13669058
nr 1366 9058
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/285, Maskros. Motivet: 48x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:24:26
10/12 16:46:37
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd